_

درباره دماگستر

ما که هستیم؟

دماگستر با بیش از ربع قرن تجربه، همواره در راستای ارتقاء سطح کیفی کوره‌های تولیدی این برند و همچنین به‌طور ویژه در راستای مطلوب‌تر شدن خدمات پس از فروش محصولاتش، تلاشی بی‌وقفه و مستمر داشته است، اما در عین‌حال تمام موفقیت‌های خود را مدیون استقبال بی‌نظیر مشتریان عزیز و حمایت بی‌دریغ آن‌ها می‌داند. اکنون نخستین و مهم‌ترین هدف دماگستر افزایش بیش از پیشِ سطح کیفی محصولات به موازات تولیدات جهانی و ارائه‌ی خدمات پس از فروش مطلوب‌تر از گذشته است. گواه این اراده، استقبال چشم‌گیر مشتریان عزیز از محصولات برند دماگستر است؛ مشتریانی که خود، بخش عمده‌ای از خانواده‌ی دماگستر به‌شمار می‌روند.
با این اوصاف، شرکت دماگستر امیدوار است با ادامه‌ی روند حمایت شما عزیزان بتواند در سال‌های پیشِ رو نیز روند رو به رشد خود را ادامه بدهد و در کنار حفظ و ارتقاء کیفیت محصولات، خدمات پس از فروش بهتری را به مشتریانش ارائه کند.

اهداف و چشم انداز دما گستر

_
محصول ما به هنرمندان پویا کمک میکند تا بتوانند ذوق هنری خود را رشد دهند و فرصتهای جدیدی خلق کنند ما جهت نیل به سرآمدی متعهد به شناخت نیاز مشتریان، ارائه خدمات با کیفیت، هستیم. ماموریت ما رشد و بهبود زندگی و کار هنرمندان و صنعتگران ایرانی است درهمین راستا علاوه بر ارائه محصولات و خدمات با کیفیت به عنوان مثال کوره سفالگری، به عنوان حامی در کنار مشتریان هستیم و روزی را تصور می کنیم که تلاش جمعی گروه دماگستر ما را به نمادی از ارزش آفرینی و سرآمدی بدل کند. روزی که همراه با تداعی مفاهیم کیفیت،سهولت، تعهد، حمایت زمینه ساز پیشرفت هنرمندان و صنعتگران ایرانی شده و به محبوب ترین و معتبرترین شرکت ارائه دهنده کوره های حرارتی می شویم.